Atskats uz vebināru par Mazajiem grantiem

24.03.2023.

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) sadarbībā ar “Baltijas Vides Forumu” projektā LIFE GoodWater IP turpina īstenot mazo grantu programmu virszemes ūdeņu kvalitātes uzlabošanai, izsludinot 3. uzsaukumu (tā pirmā kārta noris no 2023. gada 13. marta līdz 2023. gada 14. aprīlim).

Lai plašāk pastāstītu par mazo grantu programmu un 3. uzsaukumu, 22.03.2023. aicinājām ikvienu interesentu uz informatīvo vebināru “Vietējās sadarbības un iesaistes iespējas ilgtspējīgai virszemes ūdens resursu apsaimniekošanai”.

Kupli apmeklētā vebināra ievadā LIFE GoodWater IP vadītāja L. Fībiga pastāstāstīja par projektā jau paveikto, izpētīto un sasniegto, kā arī īsi informēja par tuvākajām plānotajām aktivitātēm. Pēc tam E. Jaņēviča no LLKC sniedza ieskatu – kas tad īsti ir mazais grants, kā veicies divos iepriekšējos uzsaukumos 2021. un 2022. gadā, un kādas ir galvenās atziņas no šiem abiem uzsaukumiem. Tad ar grantu īstenošanas pieredzes stāstiem dalījās M. Lietuvietis no Alūksnes pašvaldības (2021. gada grants) un G. Novika no Augšdaugavas novada pašvaldības centrālās administrācijas (2022. gada grants). Abas prezentācijas raisīja diskusijas vebināra tērzētavā, interesentiem uzdodot jautājumus gan par jau paveikto, gan plānoto.

Pēc tam E. Jaņēviča no LLKC jau detalizēti stāstīja par mazā granta 3. uzsaukumu, iepazīstinot ar tā nolikumu, plānoto laika grafiku, pieteikumu iesniedzēju profilu, attiecināmajām izmaksām un prioritāri atbalstāmajām saturiskajām idejām. Pēc prezentācijas tika uzdoti dažādi jautājumi, bet ikvienam interesentam ir iespēja jautājumus iesūtīt arī e-pastā un precizēt visu nepieciešamo, sazinoties: Evita Janēviča, SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”, projektu vadītāja (evita.janevica@llkc.lv).

Vebināra dienaskārtība un prezentācijas: https://www.bef.lv/life-goodwater-ip-vebinars-par-mazajiem-grantiem/

Projekta LIFE GoodWater IP partneri:
Projektu LIFE GoodWater IP finansē: